Motif Digital Wallpaper

Artık duvarların anlatacak bir hikayesi var

Yaşam alanlarınızın duvarlarını birer sergi  alanına dönüştürmeye ne dersiniz ?

Sanatsal, ilginç , modern , çarpıcı , dinamik, dingin, doğal, neşeli ve daha pek çok.. Hikayesi olan duvarların hipnotik etkisi olduğu bir gerçek. Yaşamınıza tanıklık eden duvarlarınızın sizi yansıtan hissiyatını ve hikayesini, Motif Digital Wallpaper’ın estetik ve heyecan verici yüzlerce fotoğraf seçeneği arasından oluşturabilirsiniz. Daha fazla söze gerek yok aslında.  Bırakın duvarlarınız konuşsun…

 

Sanatsal Lezzetler

Stil sahibi mutfakların, hepimizin aklını başından aldığı bir gerçek. Hele bir de, sanatsal lezzetleri dahil ettiğiniz bir mutfağın içinden, hiç çıkmak istemeyeceksiniz.

 

Odalardan Taşan Hayaller

Her çocuğun bambaşka bir dünyası var. Çocukların hayal dünyasının ve yaratıcılıklarının ise sonu yok. Çocuklar hayallerinin yansıdığı duvarlara uyanmalı. Gülücükleri ve hayalleri odalardan taşmalı.

 

 

En Özel Yaşam Kozası

Yatak odaları, kendi stilimizi özgürce, en iyi şekilde ifade edebildiğimiz yaşam alanlarımız. Bu özel mekânı hayal ettiğimiz bir yaşam alanına çevirmek için, her birinin farklı bir stili ve dili olan pek çok fotoğraf seçeneğinden biri, mutlaka size “tam da bu!” dedirtecek.

 

Kaçış Noktası Senaryoları

Şehrin kalabalığı ve karmaşası içinde, ama bir o kadar da huzuru, dinginliği ve konforu bulmayı hayal ettiğimiz evlerimiz. Duvarlarınıza yansıtacağınız senaryolarla, şehirden kaçış hissi veren farklı yaşam alanları yaratabilirsiniz.

Bostancı Yolu Çekmeköy Caddesi KEYAP Çarşısı (Modoko yanı) E-1 Blok No: 76 Y. Dudullu / İSTANBUL
bilgi@sbsmotif.com.tr
destek@sbsmotif.com.tr
Mağaza Tel: +90 (216) 466 39 41 (pbx)
Ofis Tel: +90 (216) 499 39 34
Ofis Faks: +90 (216) 466 39 37