Hakkımızda

“Motif Dekorasyon” adı altında Gaziantep’te kurulduğu 1984 yılından bu yana; lider, kaliteli, yeniliklikçi, fark yaratan özgün markaları ile hizmet veren Motif Group, dekoratif mutfak, hazır dolap kapakları, kapı, duvar ve zemin kaplama ürünleri ile sektörün ihtiyacı olan tüm alanlarda, çözüm ortaklığı ve hizmet kalitesiyle her yıl daha da büyüyen bir şirket olmuştur.

30 yılı aşkın tecrübesi, 25.000m² kapalı alanda faaliyet gösteren üretim tesisi ve 300 kişilik uzman kadrosuyla Motif Grup, tasarımdan uygulamaya, üretimden proje yönetimine, paydaşlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak memnuniyetlerini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedeflemiştir.

 

Sbs motif

Gaziantep – Başpınar 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan, 25.000 m2 kapalı alana sahip Baydoor üretim tesislerinde üretilen her ürün, bir sanatçı elinden çıkmışçasına özenle, yüksek kalite ve hızda üretilir.

Ahşabın doğallığı ve zerafetini, üstün MDF teknolojisiyle birleştiren  Baydoor;  Mebran ve Lake kapı (dolu, ızgaralı ve petekli), Mebran ve Lake kapak modelleri, ahşap akustik panel ve Bayfloor HDF clic laminat parke üretimiyle müşterilerinin her türlü talebini sağlamlık ve özgünlük standartlarında karşılayabilmektedir.

Yüksek İtalyan teknolojisi ve Ar-Ge çalışmalarıyla Baydoor, CNC makinelerinde farklı teknik uygulamaları ile standart dışı ölçülerinize modelleme, eğilmeye ve çalışmaya karşı direnci kuvvetlendiren Laminasyon sistemi, giyotin cam giydirme sistemi, montaj kolaylığı ve kullanım ömrü artırılan kanat-kasa-ayarlanabilir pervaz ve taç modellerini,  alanında tecrübeli ve yetkin personeli ile sunmaktadır.

Kilometre taşları

  • 2014

Sektörün önemli bir ihtiyacına cevap veren Boya Hattı Tesisi kurulmuştur.

  • 2009

 “Bayfloor” markası ile 16 adet farklı renkte, HDF CLIC LAMİNAT parke üretimine başlamıştır.

  • 2007

İstanbul’da “SBS Motif” adı altında; dünyaca ünlü “Erismann Duvar Kağıtları”nın Türkiye, Kıbrıs, Irak, İran, Suriye genel distribütörlüğü’nü almıştır. 

  • 2006

Dekoratif mutfak, hazır dolap kapakları ve tam dolu kapı üretimini, “Baydoor” markasının çatısı altında toplayarak, bölgede geniş bayi ağı kurmuştur.

  • 1997

İnşaat ve dekorasyon uygulamalarında başarılı çözümleri ile birçok projeye imza atan Motif Group, Gaziantep’te “Motif Mutfak” ismiyle mobilya imalatına girmiştir.

Erismann

1838 yılında Almanya’nın Breisach kentinde kurulan Erismann, 175 yılı aşkın köklü geçmişi, modern üretim tesisleri ve uzman tasarımcı kadrosuyla, koleksiyonlarını “her yaşam stiline uygun”,  uluslararası renk ve tasarım trendlerinde tasarlayarak, en yüksek kalite ve standartlarda sunmaktadır.

Koleksiyonlarında klasikten modern stillere uzanan pek çok seçeneği barındıran Erismann, kanserojen madde fitalat’ı ürünlerinde kullanmayarak, sağlığa verdiği önemin yanında; hijyen, kalite ve renk solmazlık gibi pek çok kalite sertifikasına da sahiptir.

Referans listesini PDF formatında indirmek için tıklayınız
Bostancı Yolu Çekmeköy Caddesi KEYAP Çarşısı (Modoko yanı) E-1 Blok No: 76 Y. Dudullu / İSTANBUL
bilgi@sbsmotif.com.tr
destek@sbsmotif.com.tr
Mağaza Tel: +90 (216) 466 39 41 (pbx)
Ofis Tel: +90 (216) 499 39 34
Ofis Faks: +90 (216) 466 39 37